Dołowcy bawili się na zakończenie lata (FOTO)

ZZPD O/ZG Lubin pożegnał lato. Festyn zorganizowany w Kłopotowie skupił blisko 100 osób. Pomyślano przede wszystkim o najmłodszych, bo to dla nich z myślą o czerwcowym Dniu Dziecka miała się odbyć ta impreza. Zadbano o konkursy, zabawy, nagrody i niecodzienne atrakcje. Nie zapomniano tez o dorosłych, którzy wyśmienicie bawili się biorąc udział w paintballowych zmaganiach.

Miała być przednia zabawa z okazji Dnia Dziecka, ale w czerwcu się nie udało. W myśl starego przysłowia co się odwlecze, to nie uciecze, zarząd Związku Zawodowego Pracowników Dołowych oddział ZG Lubin przygotował przednią imprezę na zakończenie lata. Bawiły się przede wszystkim dzieci, bo przecież to dla nich miała być czerwcowa zabawa. Mnóstwo zabaw konkursów, nagród, animatorzy, dmuchańce, aktywne zmagania ruchowe – słowem – wiele atrakcji dla najmłodszych,a przy nich bawili się też dorośli. W sumie w wydarzeniu wzięło udział blisko 100 osób. Festyn na zakończenie lata, ale z okazji Dnia dziecka miał miejsce w gospodarstwie agroturystycznym w Kłopotowie.

- O atrakcje dla najmłodszych zarówno te manualne, jak i sportowe zadbali animatorzy z firmy PPHU Koń-Miś ze Ścinawy. Był tor przeszkód dla dzieci, mecz mam w Bumper Ball, Qwiz Omnibuz, przeciąganie liny, strzały na bramkę, konkurs plastyczny, a dla dorosłych Paintball. Na pewno nikt się nie nudził – zapewniał przewodniczący ZZPD O/ZG Lubin Piotr Marczuk.

30 sierpnia 2020Odnośnik bezpośredni